Plandeki Do Altany | Plandeki Na Taras

Plandeki do altany, Plandeki na taras

Plandeki do altany zapewniają ochronę wnętrza o każdej porze roku. Zważając na Polskie warunki atmosferyczne, warto zadbać o zabezpieczenie altany, przede wszystkim przed wilgocią, ale również owadami i niską temperaturą. Rosnąca popularność plandeki na taras, bierze się z tego, że nie wymagają one ciężkich konstrukcji i są dużo atrakcyjniejsze cenowo niż okna. Dobrze przemyślany montaż plandeki na altanie, niewątpliwie zwiększy komfort spędzanego tam czasu.

Plandeki Do Altany I Na Taras – Kolory

Tarasy i altany, to przede wszystkim wyjątkowe miejsca, w których spędzamy miło czas z rodziną, znajomymi lub po prostu w samotności, napawając się spokojem i widokiem na ogród. Każda altana, jest indywidualna, ponieważ tworzy jedną całość zarówno z domem, jak i ogrodem. Konstrukcje, dodatki i różnego rodzaju gadżety, potrafią zamienić ją w magiczne miejsce. Jeśli jesteś osobą, która stawia na design oraz ma wysokie oczekiwania, mamy dobre wieści! Możesz dopasować swoją plandekę do altany lub na taras kolorystycznie do otoczenia, dzięki temu wszystkie elementy będą wyglądały spójnie. Masz do wyboru wszystkie kolory z palety RAL, a jest ich aż 215! Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje plandeki do altany i na taras, które występują w najpopularniejszych odcieniach, czyli biały, antracyt oraz brąz.

plandeki do altany, kolor biały
Plandeki do altany, kolor biały
Plandeki do altany, Plandeki na taras
Plandeka antracytowa w zabudowie częściowo zakrytej
Plandeki Do Altany, Kolor Brązowy
Plandeki na taras, kolor brązowy

Pobierz wzornik kolorów.

Plandeki Na Taras – Rodzaje

Zabuduj swoją altanę lub taras w wymarzony sposób!

Planujesz zabudowę i jednocześnie zależy Ci na dostępie do światła dziennego? Wybierz opcję zabudowy w pełni przezroczystą i BEZPIECZNĄ plandeką, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Któraś ze ścian jest otwarta w kierunku wścibskich sąsiadów? Z pewnością sprawdzi się tutaj zabudowa całkowita! Każdą ze ścian możemy wykonać w innej konfiguracji. Plandekę z funkcją drzwi można oczywiście w każdej chwili szczelnie zamknąć. Wybierz jeden z rodzajów lub samodzielnie zaprojektuj swoje plandeki na taras!

zabudowa drzwi-okno
Zabudowa drzwi-okno
zabudowa przezroczysta
Zabudowa przezroczysta
zabudowa częściowo zakryta
Zabudowa częściowo zakryta
zabudowa całkowita
Zabudowa całkowita

Plandeki Do Altany – Cena

Zastanawiasz się ile będzie kosztować zabudowa plandeką Twojej altany lub tarasu? W przeciwieństwie do zabudowy drogimi oknami – bez wątpienia korzyści, przewyższają tutaj koszty! Ze względu na różnorodność wykorzystanych materiałów – każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Opowiedz nam o swoim projekcie, z pewnością jest to coś wyjątkowego! Wyprodukujemy na wymiar i zamontujemy, a Ty możesz cieszyć się ochroną przed złośliwymi owadami, wiatrem i deszczem. Wyślij formularz kontaktowy, aby otrzymać wycenę Twojej plandeki do altany!

Wyślij formularz szybkiego kontaktu i odbierz swoją wycenę!

    Oprócz plandeki do altany, w ofercie posiadamy również:

    Produkujemy plandeki tylko z najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez wiodących producentów z całej Europy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.